Neden OLVIDA'S?

Kaz Dağları'nın Armağanı: OLVIDA'S Doğal Zeytinyağı

Kaz Dağları'nın binlerce yıllık doğal mirası zeytin ağaçlarının ürünleri, zengin aroması ile OLVIDA'S zeytinyağına dönüşüyor. Kuzey Ege’nin yağlık zeytinlerinden üretilen OLVIDA'S, tek tek toplanan zeytinleri %100 doğal yollarla işliyor. Kaz Dağları'nın eteklerinde yer alan Havran tesislerinde hazırlanan ürünlerin her biri, yüzyıllar önce zeytine gösterilen özenle sizlere sunuluyor.

OLVIDA'S zeytinyağları, zeytinlerin hasat mevsimiyle başlayan ve sofranıza kadar uzanan yolculuğunda hiçbir katkı maddesi kullanmıyor. Tüketici memnuniyeti hedefiyle tüm üretim aşamalarını şeffaflaştıran, tesislerinde son teknolojiden faydalanırken nesiller boyunca aktarılan kadim zeytin bilgisinden ilhamla süreçlerini tasarlayan OLVIDA'S, kaliteyi en üst düzeyde tutmayı hedefliyor.

OLVIDA'S markalı tüm zeytinyağlarında kullanılan tüm zeytinler "İYİ TARIM UYGULAMALARI" sertifikası sahibi tarlalardan toplanıyor. Her biri farklı yöntemlerle üretilen zeytinyağı çeşitleri, hava ve ışık ile temas etmeyen çelik tanklarda saklanıyor. Zeytinyağınız siparişiniz üzerine şişelenerek en taze haliyle sofralarınıza ulaşıyor.

OLVIDA'S, soğuk sıkımdan erken hasata tüm ürünlerinde gerçek sızma zeytinyağı lezzeti ve doğal zeytin aroması vadediyor. Her damlasında sizi Kazdağları’nın el değmemiş doğasına götüren zeytinyağları, kalitesini ve lezzetini doğallığının gücünden alıyor. Zeytin ile doğan, büyüyen bir ailenin nesilden nesile aktarılan zeytin sevdasının ürünü olan marka, yüzyıllarca Tanrı’nın meyvesi olarak adlandırılan zeytine hak ettiği değeri veriyor.

 

 

Ürünlerimiz:

Kaz Dağları'nın nadide bitki örtüsünün etkisi ile özgün aromasına ulaşan bölge zeytini, bol oksijen altında yetişmesi sayesinde şifa kaynağı olma özelliğini koruyor. Türkiye’nin en kaliteli, en iyi zeytinlerinden elde edilen düşük asitli ve kendine has kokulara ve aromalara sahip OLVIDA's zeytinyağlarının üretim süreçleri de doğallıktan ödün verilmeden tamamlanıyor.

 

 

Sizin İçin...

Zamanında hasat edilen, tek tek ayıklanan, temizlenen, özenle yağı çıkarılan, ideal yağ asiti oranında şişelenen ve tüm tazeliği ile doğayı evlerinize getiren zeytinler, Kazdağları’nın bereketini sofralarınıza armağan ediyor. Hem yemeklerde hem de salatalarda kullanılan zeytinyağları, farklı boyutlardaki şişeleri ile kullanım için veya hediyelik amaçlı alınabiliyor. OLVIDA'S ürünlerine ait laboratuar sonuçlarını tüketicilerimizle şeffaflıkla paylaşıyoruz. Zeytinyağında hak ettiğiniz doğallık için asidite oranı ve peroksit değerlerini kontrol etmenizi öneriyoruz. Tarladan üretime kadar doğayı ve doğalı koruyan OLVIDA'S zeytinyağları ile buram buram zeytin kokusunu, mis gibi doğal zeytin aromasını alabilirsiniz. En yüksek kalite standartlarındaki zeytinyağını OLVIDA'S lezzeti ile sofralarınıza taşıyabilirsiniz. 

 

    Türkçe tr