OLVIDA'S Zeytin ve Zeytinyağının Öyküsü

Kuzey Ege’de mitolojik efsanelere tanıklık etmiş İda Dağı'nın yani Kaz Dağları'nın eteklerinde, kuşaktan kuşağa zeytinin kutsallığı ile ilgili hikayelerle büyümüş bir nesiliz. Zeytin ağacını korumayı ve onun kültürel birikimini gelecek kuşaklara aktarmayı kendimize görev bildik. Bu amaçla, üretim danışmanlığı yaparak "İyi Tarım Uygulamaları" sertifikasıyla onaylanan tarlalarda üretilen zeytinlerimizden elde edilen zeytin ve natürel sızma zeytinyağlarımızı sizlerin beğenisine sunuyoruz. Ayrıca, İda Dağları’nın eşsiz bitki örtüsünü aromasında taşıyan ürünlerimizi Olive ve İda kelimelerinden oluşan OLVIDA'S markamızla taçlandırıyoruz.

Kuzey Egeli olarak, yıllardır zeytin ve  zeytinyağı adı altında sunulan ürünlerin aksine, kendi sofralarımızda tercih ettiğimiz özelliklerdeki zeytin ve zeytin yağlarını sizlere sunarak, 100% zeytin ve zeytinyağı kalitesini OLVIDA'S markamızla paylaşıyoruz.   

Bugün zeytin ve natürel zeytinyağı ile başladığımız serüvenimize, yarın Kuzey Ege’nin bize sunduğu tüm doğal ürünlerle devam edeceğiz.

 

English en